Konkurs #SmakWielkanocy

Potrawy wielkanocne są pełne smaku i aromatów. Jesteśmy ciekawi, jak smakuje Wasza Wielkanoc, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym!

Konkurs #SmakWielkanocy

Wielkanocny stół jest bogaty, kolorowy i wiosenny. Ugina się pod szynkami, pasztetami, białą kiełbasą. Piętrzą się jajka, sałatki, a na deser czekają baby i mazurki. Jest kilka dań i składników, bez których nie ma Wielkanocy: żur, jajka faszerowane, biała kiełbasa, chrzan, mazurek. Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym możecie wykazać się fantazją kulinarną i podzielić się z nami swoim smakiem wielkanocnych potraw.

Jaki jest Twój niepowtarzalny #SmakWielkanocy? Zainspiruj nas kulinarnie! Podziel się przepisem lub zdjęciem potrawy wielkanocnej, bez której święta nie mogą się u Ciebie odbyć! Wygraj wartościowe nagrody – zestawy garnków, noże, deski kamienno-drewniane od Zwieger oraz produkty i gadżety marki Smak!

Zadanie konkursowe:

1. Na swoim profilu zaprezentuj przepis i zdjęcie dania wielkanocnego. Dodatkowo punktowane będą zgłoszenia, w których użyty będzie wybrany chrzan marki SMAK.
2. Oznacz swoje zgłoszenie @smak.polska (tylko tak zobaczymy Twoje zgłoszenie) oraz dodaj hasztagi #Smak #LiczysiędobrySmak #SmakWielkanocy.
3. Oznacz w opisie osobę, którą chcesz zainspirować do ugotowania tego dania na Wielkanoc.
4. Konkurs przeznaczony dla fanów Smak na Instagramie, więc nie zapomnij nas zaobserwować!

Nagrody:
3 nagrody I stopnia
Zestaw garnków z linii Inversion Zwieger + nóż Santoku z linii Inversion Zwieger + łapka kuchenna i zestaw chrzanów od Smak

7 nagród II stopnia
Nóż szefa z linii Opti Plus Zwieger i deska kamienno-drewniana Apple Zwieger + łapka kuchenna i zestaw chrzanów od Smak

Termin:
Na zgłoszenia czekamy do 28 marca 2021, do końca dnia.

Nagrody trafią do autorów najbardziej smakowitych wizualnie potraw. Trzymamy kciuki!

Konkurs zakończony.