Menu na imprezę ze Smakiem

Powitanie Nowego Roku i następujący po nim okres karnawału obfitujący w imprezy mniej i bardziej huczne nie może obejść się bez smakowitych i umilających radosny czas przekąsek. Dlatego podrzucamy Wam kilka pomysłów na menu na imprezę.

Menu na imprezę ze Smakiem

Menu na imprezę

Śmiech i rozmowy w doborowym towarzystwie to świetna okazja, by delektować się pysznymi kulinarnymi drobiazgami spod marki Smak. Szczególnie że przekąski są idealne, aby stopniowo napełniać żołądki biesiadników, nie powodując uczucia ciężkości. W ten sposób nic nie stoi na przeszkodzie, by zabawa trwała do białego rana. Niemniej istotną kwestią jest przygotowanie menu na imprezę w sposób szybki, łatwy i przyjemny. Nie chcemy bowiem spędzić w kuchni wiele czasu. A gdy podczas zabawy zabraknie naszym gościom pyszności do podjadania, błyskawicznie można uzupełnić braki.

Sałatki to zawsze dobry pomysł na imprezę

Z suszonych pomidorów Smak, kaparów oraz czarnych czy zielonych oliwek możemy przyrządzić pyszne sałatki. Nadają się one także na bazę dla maleńkich kanapeczek, tartinek czy koreczków. Gotowym przepisem na przekąski i sałatki są zielone oliwki z serem pleśniowym czy pastą paprykową. Zaopatrując się w kilka takich produktów, możemy rozwiązać temat imprezowego menu!

Warzywne koreczki

Nie zapomnijmy także o warzywach marynowanych, które serwujemy solo lub nadziewając je na wykałaczki w rozmaitych połączeniach. Wybierać możemy z całego bogactwa propozycji: cebulek perłowych, pieczarek, ogóreczków konserwowych w wersji solo lub z czosnkiem czy papryką marynowaną. Imprezy i spotkania z przyjaciółmi i bliskimi jak żadna inna okoliczność sprzyjają serwowaniu maleńkich pyszności.