Nowy prowadzący i nowe przepisy pełne smaku!

Już od 4 września, w jesiennej ramówce TVN powraca „Doradca Smaku”. W XIX edycji popularnego programu kulinarnego, co tydzień, od poniedziałku do czwartku, godzinie o 20:10 zobaczymy jak powstają nowe, ciekawe i bardzo smaczne dania.

Nowy prowadzący i nowe przepisy pełne smaku!

W poprzednich sezonach „Doradcę Smaku” prowadzili znani szefowie kuchni oraz osobowości telewizyjne – Michel Moran, Andrzej Polan, Robert Sowa i Daria Ładocha. Każdy z nich wniósł cenny wkład i prezentował swoje ulubione dania w charakterystyczny dla siebie sposób. Po latach, do prowadzenia programu powróci Michel Moran. Francuski szef kuchni i restaurator o hiszpańskim pochodzeniu, to postać bardzo lubiana przez widzów przede wszystkim za pogodę ducha, urok osobisty, dowcip oraz… ujmujący akcent. Michel jest także bardzo doświadczonym szefem kuchni, który doskonale wie dlaczego oraz jakich składników należy użyć przygotowując proste i smaczne dania na śniadanie, obiad, deser czy kolację.

W XIX sezonie Doradcy Smaku zobaczycie przepisy kulinarne, w których użyte będą także produkty SMAK m.in. czarne i zielone oliwki, ogóreczki, suszone pomidory czy żurawina. W jakich daniach się pojawią? Przekonajcie się sami, oglądając program w telewizji! Tuż po emisji, wszystkie przepisy będą dostępne także w serwisie DoradcaSmaku.pl.

Zapraszamy!